Aparaty słuchowe dla dzieci

Aparaty słuchowe dla dzieci

24 sierpnia, 2021

Aparaty słuchowe dla dzieci firm Phonak, Bernafon, ReSound oraz  kostne BHM, Mede Adhear, Bruckoff

Jesteśmy dystrybutorem aparatów słuchowych na przewodnictwo powietrzne oraz przewodnictwo kostne  dedykowanych dzieciom.

W swojej ofercie posiadamy asortyment czołowych światowych producentów takich jak m.in. : Phonak, Gn ReSound, Bernafon oraz aparaty słuchowe na przewodnictwo kostne firm : BHM, Medel ADHEAR oraz Bruckhoff.

Oferowane przez nas marki dają możliwość zakupu aparatów słuchowych spełniających najwyższe parametry jakościowe i technologiczne.

Zapewniamy profesjonalny dobór aparatów słuchowych dla dzieci dopasowany do  możliwości finansowych rodziców.

Mamy za sobą lata doświadczeń , udział w wielu szkoleniach, kongresach i konferencjach w Polsce, Europie oraz Stanach Zjednoczonych . Dało nam to szeroki zasoób wiedzy w zakresie protezowania słuchu.
Nieustannie się szkolimy i rozwijamy analizując najświeższe informacje dotyczące  możliwości poprawienia słyszenia naszych pacjentów.

Polecamy również zapoznać się z naszą ofertą indywidualnych wkładek usznych dla dzieci.

W celu bezpłatnej konsultacji lub zakupu aparatów słuchowych prosimy o telefoniczną rejestrację wizyty !

Tel. 85 675 74 85

Adres gabinetu obsługującego dzieci:
AKUSTYK APARATY SŁUCHOWE Diagnostyka Słuchu
ul. Radzymińska 16, 15-863 Białystok

 

Aparaty słuchowe dla dzieci Phonak SKY
W naszej ofercie znajdą Państwo aparaty słuchowe dla dzieci szwajcarskiej firmy Phonak.

Phonak jest światowym lider w produkcji aparatów słuchowych dla dzieci jak i dla dorosłych.

Każdy rodzic chciał by dać dla dziecka to co najlepsze. Dlatego też jeśli poszukują Państwo najlepszych rozwiązań w dziedzinie protetyki słuchu dla najmłodszych, proszę dokładnie przyjrzeć się produktom serii Phonak SKY.

Większość rodziców kupując aparaty słuchowe trafia do punktów producenckich gdzie tak naprawdę nie mają wybory marki produktów czyli rozwiązań technologicznych. Każdy producent dba o to aby sprzedawać własne produkty 🙂

Pamiętajmy zakup aparatów słuchowych jest na parę lat, rozwój dziecka zależy w dużym stopniu od słuchu, dlatego jako rodzice umówcie się na rozmowę z „niezależnym”  specjalistą, porównajcie możliwości i ceny.

Aparaty słuchowe Phonak Sky Belong i Marvel zostały wyposażone w  system operacyjny AutoSense Sky OS (specjalny system do aparatów słuchowych dla dzieci), który stanowi gwarancję, że nasz pociechy będą czerpać maksymalną korzyść z bezproblemowego słyszenia. Platforma AutoSense Sky OS rejestruje, analizuje warunki akustyczne i dobiera najlepsze ustawienia aby zapewnić większy komfort i łatwości użycia. Nie ma potrzeby żadnych regulacji  przez rodzica, dzięki czemu dzieci mogą skupić się na przeżywaniu przygód.

Jako jedyny producent na świecie firma Phonak w aparatach słuchowych dla dzieci Sky B wykorzystują najnowszy algorytm SoundRecover2. Jest to  adaptacyjny system obniżający częstotliwości. Rozwiązanie te, zwiększa słyszalność mowy aby móc komunikować się bez obaw.

Firma Akustyk jako jedna z niewielu posiada w ofercie aparaty słuchowe większości producentów!

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie prducenta Phonak Polska.

Aparaty słuchowe dla dzieci Bernafon Leox  Dzięki swoim fenomenalnym możliwościom Leox jest idealnym rozwiązaniem dla dzieci oraz młodzieży.
Bernafon Leox jest przeznaczony dla dzieci w każdym wieku, w tym niemowląt, kilkulatków oraz nastolatków.

Aparaty słuchowe Leox nadają się do protezowania wszystkich uszu, nawet tych najmniejszych. Konfigurację aparatów słuchowych Leox można oczywiście zmieniać na poszczególnych etapach rozwoju dziecka.

Aparaty słuchowe Leox zostały poddane rygorystycznym testom obejmującym m.in. odporność na wilgoć, kurz, wysokie temperatury oraz przypadkowe upuszczenia.
Duża trwałość obudowy Leox została potwierdzona podczas pomiarów w specjalnych warunkach testowych.

Leox jest jednym z „najmocniejszych” pediatrycznych aparatów słuchowych dostępnych
obecnie na rynku. Maksymalne dostępne wzmocnienie oraz poziom wyjściowy Leox pozwalają
skutecznie korygować nawet najgłębsze niedosłuchy.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie prducenta Bernafon .

Firma Akustyk jako jedna z niewielu posiada w ofercie aparaty słuchowe większości producentów!

Aparaty słuchowe dla dzieci ReSound

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją użytkowania lub etykietą.